Meist

Oleme VARESEPESA otseses ja kaudses mõttes. Perenimest Vares nime saanud peretütre epoksiidvaigust toodete nimi ja tunnusmärk, mis 2020. aastal laienes pereema pisikesele kingi- ja kommipoele Põltsamaal. Väike kingipood peidab endas üllatuslikult mitmekesist ja omapärast kaubavalikut, nii ongi pärisnimele toetuv Varesepesa üks päris mahukas ja sisukas pesa nagu korralik varesepesa olema peab.

Meie tegevuse mõtte annab kõige paremini edasi üks aegumatu ja paljutähenduslik mõtterida tuntud laulust: „ Elu on kink, mis meile on antud…“. Iga päev on kingitus, iga hetk on kordumatu. Olla ise valija, otsustaja, kinkija, kingi saaja. Suurim rõõm on andmise rõõm ja ja kinkimine on ju andmine. Kingitus ei pea olema suur ega kallis, kõige olulisem on, et kingitus tuleb südamest. Ja parim kingitus on selline, mida justkui ei raatsigi ära anda, vaid tahaks iseendale.

Huvi meie ettevõtmiste vastu on nüüdseks avanud ka VARESEPESA e-poe ukse, kus soovime jagada meie pesa aardeid kõigiga, kes rõõmsalt tervitavad iga alanud päeva, leides ikka ja jälle põhjust avastada uut, üllatuda pisiasjadest ning soovivad jagada neid hetki ja emotsioone teistega. Ja otse loomulikult teevad VARESEPESA uued sõbrad ja vanat tuttavad kingitusi ka iseendale.

VARESEPESA kaubavaliku oleme koostanud põhimõttel: kõik meie poes müügis olev on meie pesa liikmete poolt endale soovitud ja soojalt edasi soovitatud. Hindame klientide soove ja täiendame sortimenti ka meie ostjate soovidega arvestades.